Staż projektowy w Hiszpanii

09.04.2023
Zdjęcie przedstawia trzy studentki stojące pobok siebie plecami do obiektywu. Studentki patrzą się na plaże. Przed plażą rosną palmy. W lewym górnym rogu zdjęcia znajduje się marina. W prawym górnym rogu zdjęcia widoczny jest napis: studenckie staże. Kierunek Hiszpania. WILIGZ.

9 kwietnia @ 08:00 17:00

Projektowy staż w Hiszpanii

Pierwsze skojarzenia jak słyszymy słowo Hiszpania wiąże się z krainą tapasów, sjesty, słońca oraz radosnego podejścia do życia. Hiszpania to również kraj, którego przedstawiciele bardzo mocno angażują się w projekty z szeroko pojętego zrównoważonego rozwoju. W szczególności w projekty zgodne z pryncypiami UE dotyczącymi zrównoważonych surowców. To kraj, który wpisuje się w zasadę transferu wiedzy i może pokazać ciekawe ścieżki rozwoju.

Współpraca z University Deusto w Bilbao

Chcieliśmy poinformować wszystkich zainteresowanych, że ostatnio otworzyła się nowa możliwość współpracy międzynarodowej z University of Deusto w Bilbao, Hiszpania.

Studenci mają możliwość odbycia stażu w formie udziału w projektach.

Tematykę projektów można zobaczyć na oficjalnej stronie Uniwersytetu Deusto w Bilbao.

Rekrutacja

Wszyscy zainteresowani stażem proszeni są o kontakt z Panią mgr Moniką Stępniowską (mstep@agh.edu.pl, C-1, I p., pok. 109, tel. 617 51 00)

Rekrutacja prowadzona jest do 28 kwietnia 2023.