Publiczne obrony rozpraw doktorskich mgr inż. Katarzyny Styk oraz mgra inż. Waldemara Mijała

20.11.2023
Budynek A0. Piaskowy budynek z kolumnami pośrodku oraz ciemnym pomnikiem Św. Barbary znajudjącym się na dachu nad wejściem do budynku. Przed budynkiem droga oraz zieleń. Budynek na tle niebieskiego nieba.

20 listopada @ 10:00 13:00

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza na publiczne obrony rozpraw doktorskich:

• mgr inż. Katarzyny Styk, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 20.11.2023 roku, o godzinie 13:00, w budynku A-1 sala 220 JSW,
  • mgra inż. Waldemara Mijała, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 23.11.2023 roku, o godzinie 13:00, w budynku A-1 sala 220 JSW

Rozprawa mgr inż. Katarzyny Styk

Temat rozprawy: Metoda mapowania interesariuszy lokalnych podstawą realizacji projektu rozwojowego przedsiębiorstwa górniczego”.

Promotor:
dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. uczelni, AGH

Recenzenci:

dr hab. inż. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ – Politechnika Śląska
dr hab. inż. Agnieszka Generowicz, prof. PK – Politechnika Krakowska
dr hab. Anna Adamus-Matuszyńska, prof. UE – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Informacje o recenzjach

Z pracą doktorską i recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Głównej AGH, Kraków, Al. A. Mickiewicza 30.

Streszczenie oraz recenzje rozprawy doktorskiej mgr inż. Katarzyny Styk zamieszczone są na stronie Biuletynu informacji publicznej AGH.

Rozprawa mgra inż. Waldemara Mijała

Temat rozprawy: Badanie możliwości wydzielenia części skały płonnej z procesu wzbogacania rudy cynku i ołowiu w celu zwiększenia jego efektywności”.

Promotor:
prof. dr hab. inż. Barbara Tora

Promotor pomocniczy:
dr inż. Agnieszka Surowiak

Recenzenci:

dr hab. inż. Sylwester Żelazny, prof. uczelni – Politechnika Krakowska

dr hab. inż. Tomasz Suponik, prof. uczelni – Politechnika Śląska

Informacje o recenzjach

Streszczenie oraz recenzje rozprawy doktorskiej mgra inż. Waldemara Mijała zamieszczone są na stronie Biuletynu informacji publicznej AGH.