AGH i Gromar podpisują umowę o współpracy

Kolaż. lee górne zdjęcie Elegancko ubrani ludzie na tle starych sztandarów. Lewe dolne zdjęcie Elegancka kobieta ubrana na biało przemawia. Prawe zdjęcie. Prorektor ściska ręke Prezesa firmy.

9 listopada @ 08:00 17:00

3 listopada 2021 r. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie,  i GroMar sp. z o.o. zawarły porozumienie w sprawie nawiązania długoterminowej współpracy.

Porozumienie zostało podpisane przez pana Marcina Pisarskiego –  Prezesa GroMar sp. z o.o. oraz prof. Rafała Wiśniowskiego – Prorektora AGH ds. Współpracy

Cieszymy się, że możemy ogłosić naszą umowę o współpracy! Jak wiecie, od około roku pracujemy wspólnie nad cyfrowymi materiałami dydaktycznymi dla szkół średnich. Kończymy teraz ostatni etap projektu.

Byliśmy bardzo podekscytowani możliwością wzięcia udziału przy tym projekcie i cieszymy się, że udaje nam się produkować jedne z najbardziej innowacyjnych cyfrowych materiałów dydaktycznych.

Współpraca polega w szczególności na realizacji wspólnych prac naukowo-badawczych, organiizacji staży i praktyk dla studentów AGH w GroMar Sp. z o.o. oraz wzajemnym wspieraniu inicjatyw edukacyjno-dydaktycznych, w tym realizowanego przez Gromar Sp. z o.o. wspieranego merytorycznie przez Wydziałem Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami projektu obejmującego przygotowanie wysokiej jakości cyfrowych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli i uczniów szkół branżowych w ramach programu POWER, oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, działanie 2.15 – Kształcenie i szkolenie zawodowe dostosowane do potrzeb zmieniającej się gospodarki, w zakresie tworzenia e-materiałów do kształcenia zawodowego z górnictwa i wiertnictwa.

Koordynatorami porozumienia zostali:

• ze strony AGH: Michał Twardosz, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami
  • ze strony GroMar sp. z o.o.: Dagmara Węgrzyn-Zakrzewska – Kierownik Projektów Multimedialnych

GroMar Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji rozwiązań wspierających edukację online, od 1999 r. realizującą projekty dla dużych, cenionych marek w Polsce i Europie. Spółka specjalizuje się  w nowoczesnym e-learningu, projektowaniu i dostarczaniu narzędzi oraz systemów dla biznesu: szkoleń, modułów i programów do efektywnego nauczania i rozwoju, a także platform edukacyjnych i rozwijających kompetencje.