AGH i Keller Tworzą Wspólną Przyszłość

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy AGH a firmą Keller.

18 stycznia 2024 Cały dzień

Początek Nowej Ery

Z radością informujemy, że nasz Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami właśnie wszedł w nowy, ekscytujący etap współpracy – tym razem z globalnym liderem w dziedzinie geotechniki, firmą KELLER Polska Sp. z o.o. .

Ten krok oznacza dla nas znacznie więcej niż tylko podpisanie umowy. To początek ery współpracy, gdzie nasza akademicka wiedza i naukowe podejście spotykają się z rzeczywistymi, praktycznymi zastosowaniami w branży. To szansa na przekształcenie teoretycznych koncepcji w realne rozwiązania techniczne.

Spotkanie Dwóch Światów

Podczas uroczystego podpisania umowy przez prof. Rafała Wiśniowskiego, Prorektora ds. Współpracy AGH, nasz Wydział reprezentował prof. Marek Cała, Dziekan Wydziału. Z ramienia Keller obecny był Łukasz Dziadoń, Dyrektor Oddziału Południe. To spotkanie było nie tylko formalnością, ale przede wszystkim świadectwem naszego wspólnego zaangażowania w przyszłość inżynierii.

Co To Oznacza dla Naszej Społeczności?

Nasza współpraca z Keller otwiera szerokie możliwości dla naszych studentów i pracowników naukowych. Obejmuje to wspólne projekty badawcze, praktyki studenckie, a także możliwość uczestnictwa w innowacyjnych przedsięwzięciach, które przekładają się na realny wpływ na branżę.

Wspólnie z Keller mamy szansę nie tylko na rozwój naukowy, ale także na tworzenie rozwiązań, które będą miały realny wpływ na nasze otoczenie.

Podziękowania

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do nawiązania tej współpracy. Wierzymy, że to dopiero początek długotrwałego i owocnego partnerstwa.

Z niecierpliwością oczekujemy na rezultaty tej współpracy i jesteśmy dumni, że możemy być jej częścią.

Do zobaczenia na nowych, innowacyjnych ścieżkach, które razem wytyczymy!