AGH WILiGZ w akcji – pełen sportowy rozkład

28.03.2024
Grafika przedstawia trzy sceny sportowe z animowanym postacią brand hero Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH o nazwie Witold Ceglak w różnych dyscyplinach. Po lewej, postać gra w piłkę nożną, ubrana w czarno-zielony strój sportowy z numerem 16 i napisem 'Together we rock the future', wykonując dynamiczny strzał piłką. W środkowej scenie, ta sama postać ubrana w sportowy strój koszykarski z numerem 16, wykonuje stylowy ruch palcem, balansując pomarańczową piłkę koszykową. W prawym obrazie, postać w podobnym stroju gra w siatkówkę z kobietą na tle hali sportowej. Na każdym obrazie postać ma charakterystyczną czerwoną głowę i wyraźne czarne oczy.

28 marca 2024 Cały dzień

Sport na AGH: Więcej Niż Rywalizacja

Sport na AGH to coś więcej niż tylko rywalizacja. To okazja do budowania silnych, trwałych więzi między studentami, do wspólnego kibicowania i celebracji sukcesów. To również szansa na pokazanie ducha współpracy i zespołowości, które są kluczowe nie tylko na boisku, ale i w życiu.

Siatkówka i Koszykówka: Zacięte Mecze na Horyzoncie

Nasi zawodnicy i zawodniczki są już gotowi, by stanąć do rywalizacji w siatkówce i koszykówce. Od pierwszych meczów siatkarskich w Starej i Nowej Hali po koszykarskie pojedynki pełne dynamiki – każda dyscyplina obiecuje niezapomniane wrażenia.

Rozpiska Meczów:

Siatkówka Mężczyzn:

• 18 kwietnia, czwartek, 21:00: WGGiIŚ vs WILiGZ (Stara Hala)
  • 24 kwietnia, środa, 19:30: WMN vs WILiGZ (Stara Hala)

Siatkówka Kobiet:

• 22 kwietnia, poniedziałek, 18:00: WH vs WILiGZ (Nowa Hala)

Koszykówka:

• 8 kwietnia, poniedziałek, 20:15: WEiP vs WILiGZ (Grupa B)
  • 29 kwietnia, poniedziałek, 20:15: WILiGZ vs WIMiIP (Grupa B)
  • 13 maja, poniedziałek, 20:15: WILiGZ vs WGGiIŚ (Grupa B)
  • 27 maja, poniedziałek, 20:15: WILiGZ vs WIEiT (Grupa B)

Piłka Nożna: Liga Międzywydziałowa Rozpoczyna Się

Nie można zapomnieć o piłce nożnej, gdzie nasza drużyna WILiGZ wkracza na zielone boiska z niezachwianym postanowieniem zwycięstwa. Rozpoczęcie sezonu zaczynamy meczem przeciwko Wydziałowi Informatyki AGH. Kolejne starcie z drużyną Wydziału Zarządzania.

Terminarz rozgrywek:

• 17 kwietnia, środa, 20:15: WILiGZ vs Wydział Informatyki AGH
  • 29 kwietnia, poniedziałek, 21:45: WILiGZ vs Wydział Zarządzania AGH

Kibicuj WILiGZ: Razem Tworzymy Historię

Śledźcie nas na blogu i w mediach społecznościowych, aby nie przegapić żadnych aktualizacji, relacji z meczów i informacji o nadchodzących wydarzeniach. Razem możemy sprawić, że ten sezon sportowy na AGH będzie niezapomniany. Dołączcie do nas i bądźcie częścią tej niesamowitej przygody! Dla zainteresowanych przygotowaliśmy szaliki! Pozyskać je można przychodząc na mecz bądź kontaktując się z Wydziałową Radą Samorządu Studenckiego WILiGZ.

Aktualizacje organizacyjne wydarzenia pod linkiem: https://fb.me/e/1X1pBnAAb