Dołącz do AGH for.Rest 3 i Pomóż Nam Posadzić 105 Nowych Drzewek!

Studenci WILiGZ wraz z pracownikami WILiGZ pozują na polanie. W tle widać sadzonki drzew.

13 października @ 08:15 15:00

Współpraca z Zarządem Zieleni Miejskiej i Firmą Lafarge

Kiedy nauka łączy siły z naturą, efekty są zawsze spektakularne.

Z radością informujemy, że w bieżącym roku, przy wsparciu Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie i firmy Lafarge, posadzimy aż 105 drzewek! Każde z nich będzie reprezentować kolejny rok akademicki AGH, odzwierciedlając rozwój i postęp naszej uczelni. Wydarzenie odbędzie się przy Szkole Podstawowej nr 65 przy ul. Rybitwy/Golikówka 54.

Harmonogram Wydarzenia

Spotykamy się o 8:15 pod budynkiem A4. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy transport specjalnym autobusem MPK, który zawiezie nas na miejsce, gdzie wspólnie posadzimy drzewa, wprowadzając nową energię i życie do naszej miejskiej przestrzeni.

Przygotowanie do Wydarzenia

Zalecamy przybycie w wygodnym ubraniu i obuwiu przeznaczonym do pracy w terenie. Jeśli masz, zabierz również rękawice ochronne i narzędzia do sadzenia drzew.

Dlaczego warto się przyłączyć?

AGH for.Rest 3 to nie tylko doskonała okazja do integracji, ale również świadome działanie na rzecz poprawy stanu środowiska. 105 nowo posadzonych drzewek to nasz wkład w zwiększenie zielonej przestrzeni Krakowa, poprawę jakości powietrza i wsparcie bioróżnorodności.