Dołącz do EESTEC AGH Kraków!

06.03.2023
Studenci i studentki stoją na schodach obok siebie. W tle widać drzewa. Studenci na przedzie trzymają czerwoną flagę z napisem: EESTEC AGH Kraków.

6 marca Cały dzień

Dołącz do EESTEC AGH Kraków

Chcesz podnieść swoje umiejętności inżynierskie? Chcesz zdobyć umiejętności miękkie? Chcesz podróżować? Chcesz poznać nowych przyjaciół w całej Europie? Chcesz poznać nowe kultury? Myślisz, że nie możesz jednocześnie spełnić tych wszystkim marzeń? Odpowiedź jest prosta: Tak, możesz! ESTEC to odpowiednie miejsce do spełniania marzeń, więc na co czekasz?

EESTEC nowe możliwości

EESTEC to:

• piaskownica
  • zwiedzanie Europy za grosze
  • nauka nowych kompetencji twardych
  • możliwość zorganizowania eventu od A do Z
  • rozwój umiejętności interpersonalnych i osobistych
  • niepowtarzalne znajomości i przyjaźnie, które pozostają na całe życie

Spodobało Ci się cokolwiek z wyżej wymienionych rzeczy? Wybierz własną ścieżkę! Prowadzimy właśnie rekrutację, o której więcej możesz dowiedzieć się na profilu EESTEC na Facebook.

Czym jest EESTEC?

EESTEC (Electrical Engineering STudents’ European AssoCiation) to apolityczna i areligijna międzynarodowa organizacja studencka non-profit. W Krakowie, co roku od 13 lat, organizujemy darmowe warsztaty – Soft Skills Academy – z umiejętności miękkich dla krakowskich studentów, w kwietniu tego roku po raz 7 odbędzie się hackathon – Hacknarök.
Poza organizacją wydarzeń dla studentów w Krakowie, organizujemy również wewnętrzne eventy międzynarodowe w różnych częściach Europy, od Porto, Madrytu czy Mediolanu, przez Monachium, Zurych i Ljubljanę, po Stambuł, Izmir czy Ankarę.