Grafika stylizowana na kolorowy szkic. Żółty Mercedes na tle ryczącego lwa.

8 kwietnia Cały dzień

Szkolenia są szansą i ofertą skierowaną do studentów AGH i nie są realizowane w ramach zajęć – stanowią wyjątkową okazję do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami renomowanych firm specjalizujących się w danym obszarze. W dniu 8 kwietnia odbędzie się szkolenie we współpracy przedstawicielami firmy Mercedes z zakresu Lean Management.

Branża motoryzacyjna to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych branż na świecie. Jest to branża, która przeszła wiele zmian w ciągu ostatnich kilku dekad, a w ciągu kilku następnych zobaczymy więcej zmian. Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o przyszłości. Przyszłość przemysłu, w której automatyzacja i cyfryzacja zmieniają sposób, w jaki pracujemy. Przyszłość standardów, w której będziemy musieli je przemyśleć, aby nadążyć za nowymi technologiami.

Wystarczy dołączyć by skorzystać.

Dołącz do spotkania, aby porozmawiać o przyszłości pracy w obszarze Lean. Szkolenie pod tytułem „Lean w przemyśle 4.0, czyli jak standardy pomagają utrzymać status Lidera w branży motoryzacyjnej” odbędzie się w ósmego kwietnia w godzinach 13:00-16:00 i będzie prowadzone przez eksternalnych ekspertów.

To od nas zależy jak i czy wykorzystamy nadarzające się okazję. Jest to szansa na znalezienie przyszłego pracodawcy, wybranie miejsca na odbycie praktyki lub stażu, określenie tematu pracy dyplomowej, uzyskanie certyfikatu ze szkolenia, nawiązanie relacji biznesowej. Jednocześnie jest początkiem budowania swojego zaplecza kontaktów z przemysłem, którą wykorzystacie w ramach rozwoju własnej ścieżki kariery zawodowej.

Spotkanie będzie nagrywane. Pytania do przedstawicieli z przemysłu można zadawać w ramach czatu Zespołu „Szkolenia z Przemysłem” do którego jesteście Państwo dopisani.

Liczba miejsc na webinarium TEAMS ograniczona – 240 osób. W przypadku braku miejsc zapraszamy do oglądnięcia skróconej wideo-relacji po spotkaniu, która zostanie udostępniona po szkoleniu.

Agenda Szkolenia

1. Otwarcie spotkania – dr inż. Rafał Rumin – AGH
  2. Przywitanie gości – Prof. Joanna Kulczycka – AGH Prodziekan Wydziału ds. Współpracy i Rozwoju WZ AGH
  3. Koło Naukowe Transpeed – prezentacja koła