Rekrutacja SKNZ

SKNZ zaprasza wszystkich chętnych 26 października 2021, o godzinie 20:00 na spotkanie rekrutacyjne które odbędzie się w sali 303 budynku A1.

Erasmus+

Informacje dotyczące aktualnego naboru do programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/22, semestr letni.

AGH For.Rest I edycja

For.Rest miała miejsce na terenie miasta Krakowa w ramach inauguracji roku akademickiego 2021/2022. Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego więc wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zorganizowaliśmy zalesianie wspierając tym samym dążenie do równowagi ekologicznej w środowisku miejskim.

Leanathon

Zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej edycji Leanathonu.

WILiGZ dołączył do Movember Polska

Movember to międzynarodowy ruch, którego celem jest zmiana podejścia mężczyzn do zdrowia intymnego. Co roku w listopadzie promują zapuszczanie wąsa. Prowokują do dyskusji, a jako główny cel badają i diagnozują. W tym roku WILiGZ dołączył do Movember Polska

Zebranie KN Ekospirit

Zarząd KN Ekospirit, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 9 listopada, o godzinie 18.30, w sali 6 bud. A1.

Wirtualne Targi Pracy AGH

Centrum Karier AGH zaprasza do udziału w jesiennej edycji Targów Pracy AGH. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 16–18 listopada 2021 r. w formule wirtualnej.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Zuzanny Łacny, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 18.11.2021 roku, o godzinie 12.00.

Czytaj

AGH podpisuje umowę o współpracę z GlobalLogic Sp. z o.o.

We wrześniu 2021 r. została podpisna umowa o współpracy pomiędzy AGH, a GlobalLogic Sp. z o.o. Niezwykle miło nam przekazać, że prace w zakresie realizacji jej postanowień właśnie się rozpoczęły. Nasz wydział jest jednym z czterech partnerów umowy, a koordynatorem współpracy Koordynatorem współpracy z GlobalLogic z ramienia WILiGZ został Pan dr hab. inż. Paweł Bogacz, prof. AGH.