Czcionka
Kontrast

AGH For.Rest druga edycja

W zeszłym roku wspólnie posadziliśmy 103 drzewa, w tym roku w ramach inauguracji roku akademickiego 2022/2023 zasadzimy 104 rośliny.

Czytaj

KOB

Nazwa pełna wydarzenia: VII Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu

Czytaj

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Sebastiana Sasa

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgra inż. Sebastiana Sasa, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 20.10.2022 roku, o godzinie 12:00, w budynku A-1 sala 220 (Aula JSW).

Czytaj

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Marcina Migzy

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgra inż. Marcina Migzy, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 27.10.2022 roku, o godzinie 12:00, w budynku A-1 sala 220 (Aula JSW).

Czytaj

Bal WILiGZ 2022

Bal WILiGZ 2022, który odbył się 05.11.2022 r., w krakowskim Hotelu Swing, przeszedł już do historii. Wzięło w nim udział blisko 200 osób.

Czytaj

KN „Kliwent” twórz z nami „dobry klimat”

Działalność w Kole Naukowym „Kliwent” pozwala poszerzyć wiedzę w zakresie projektowania systemów wentylacji i klimatyzacji, zarówno dla obiektów przemysłowych, jak i użyteczności publicznej. Członkowie stale nawiązują i poszerzają znajomość z firmami działającymi w branży HVAC.

Czytaj

Rekrutacja do Studenckiego Koła Naukowego Ekospirit

Studenckie Koła Naukowe są doskonałym miejscem rozwoju dla studentów, którzy pogłębiając swoją wiedzę teoretyczną, równocześnie chcą rozwijać swoje pasje, umiejętności praktyczne i więzi społeczne. Dołącz do Ekospirit!

Czytaj

GORĄCE BUŁECZKI – Listopadowe nowości

Kolejna porcja nowych książek w naszej Bibliotece. Jak co miesiąc polecamy nową porcję literatury z interesujących Was tematów. W listopadzie możecie znaleźć w naszej ofercie zarówno książki z tematyki górniczej,  jak też na inne tematy pokrewne.

Czytaj
This site is registered on wpml.org as a development site.