SkillsPoland Edycja Specjalna w Bochni!

22 marca 2023 roku Zespół Szkół Nr 1 w Bochni stanie się miejscem rywalizacji zawodowców z branży chłodniczej i klimatyzacji w ramach SkillsPoland Edycja Specjalna.

KN „Kliwent” w Nadarzynie

Relacja z udziału kolistów KN „Kliwent” z Międzynarodowych Targów Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji, Warsaw HVAC Expo, które odbyły się w dniach 1-3 marca 2023.

Różowe Skrzyneczki na WILiGZ

"Różowe skrzyneczki" - inicjatywa zapewniająca bezpłatne środki higieny osobistej dla kobiet w toaletach na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, promując godność i równouprawnienie.

Historia „Złotego Nawiewnika”

Zachęcamy do poznania historii „Złotego Nawiewnika” czyli nagrody publiczności wręczanej w ramach sekcji Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo odbywającej się podczas Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH