Malowanie Bombek z WILiGZ

Na zdjęciu widać bańkę z wizerunkiem Ceglaka.

12 grudnia Cały dzień

Odkryj Magię Świąt na Uczelni AGH: Twórcze Spotkanie z Ozdobami!

Kiedy? 12 grudnia, godzina 17.00
Gdzie? Hala Maszyn, budynek A1, AGH

Święta na Uczelni: Wyjątkowe Doświadczenie dla Studentów AGH

Witajcie w naszym świątecznym wpisie na blogu AGH! Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, a my w AGH wiemy, jak ważne jest, aby studenci mogli celebrować ten okres na uczelni. Dlatego zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie świąteczne, które łączy społeczność akademicką w atmosferze kreatywności i radości.

Świąteczne Bombki: Artystyczne Wyrażenie na AGH

To wydarzenie, które odbędzie się 12 grudnia o godzinie 17.00 w Hali Maszyn budynku A1, to idealna okazja dla studentów AGH, aby wyrazić siebie poprzez sztukę. Zajęcia z malowania bombek to nie tylko świetna okazja do rozwijania kreatywności, ale także sposób na stworzenie niepowtarzalnych ozdób, które mogą upiększyć każdy akademik czy dom studencki.

Rozwijaj Swoją Kreatywność podczas Studiów

Studia to czas, w którym rozwijacie swoje pasje i zdobywacie nowe umiejętności. Dlatego w AGH stawiamy na wydarzenia, które łączą naukę z pasją i kreatywnością. Nasze świąteczne popołudnie z malowaniem bombek to doskonała okazja, by odkryć w sobie artystę, niezależnie od kierunku studiów.

Wspólnota Akademicka w Świątecznym Nastroju

Przyłączcie się do naszej społeczności akademickiej w świątecznym nastroju. Będzie to czas pełen świątecznego szaleństwa, kreatywności i niezapomnianej zabawy. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by być częścią czegoś wyjątkowego na Waszej uczelni.

Do zobaczenia w Hali Maszyn (HA-1), gdzie wspólnie rozpoczniemy świąteczny czas!