oLEANpiada – zapraszamy po raz 5-ty

18.08.2022
Grafika. W lewym dolnym rogu widać zdjęcie uśmiechniętych studentek i studentów stojących i siedzących przy drewnianej ławce. na łąwce znajduje się karton z grą. W centralnej części grafiki widać niebieski napis Oleanpiada na tle kół zębatych. Poniżej napisu znajduje się dopisek: Interdyscyplinarne zawody dla uczniów szkół średnich. tematyka Lean Management. 18 października 2022. Kraków.

18 sierpnia Cały dzień

Piąta edycja oLEANpiady

Studenci z Koła Naukowego Zarządzanie w tym roku organizują już 5-tą edycję oLEANpiady, czyli zawodów o tematyce Lean dla uczniów szkół średnich z całego kraju.
Po udanej edycji 2021, po raz kolejny zapraszamy uczestników w mury Akademii Górniczo – Hutniczej na konkurs który odbędzie się już 18 października 2022.

Do zwycięstwa jeden krok

W zasadzie nie jeden, a kilka, ponieważ oLEANpiada składa się z etapów.

Po pierwsze, należy zebrać 5 osobową drużynę, następnie zgłosić się do konkursu, przejść przez etap testów w zakresie wiedzy teoretycznej Lean Management i w końcu podejść do finałowego wyzwania.
Są to symulacje procesu produkcji skonstruowanego przez organizatorów niepowtarzalnego produktu, wszystko z wykorzystaniem nabytej wcześniej wiedzy.

Brzmi ciężko? To naprawdę nic strasznego, uczestnicy poprzednich czterech edycji wybrnęli z sukcesem z tych skomplikowanych zadań!

Czego możesz się nauczyć?

Przede wszystkim uczestnicy uczą się pracy zespołowej, planowania działań własnych i grupowych, poznają zasady gospodarowania zasobami oraz eliminowania marnotrawca a także pozyskują wiedzę z zakresu zarządzania jakością oraz narzędzi i zasad Lean Management.

Dowiadują się również, że studia związane z tą tematyką mogą podjąć właśnie na AGH, gdzie będą dalej poszerzać swoją wiedzę!

Zgłoszenia i informacje