Polish Process Mining Day 2022

Grafika. Portrety kobiet i mężczyzn ubranych w formalne stroje na niebieskim tle. Powyżej napis. Polish Process Mining Day 2022. Zarejestruj się. 22 kwietnia 2022. 10:00-12:25 on-line.

19 kwietnia Cały dzień

Dane to coś więcej

Process Mining to metodologia doskonalenia procesów, która zapewnia spojrzenie na całościowy obraz. Może być używany do identyfikowania możliwości do ciągłego doskonalenia i generowanie nowych strumieni przychodów. W Process Mining wykorzystujemy techniki eksploracji danych i analizę danych, aby wydobyć wiedzę z danych.

Dzięki eksploracji procesów możemy pomóc organizacji zidentyfikować nieefektywność operacyjną i zapewnić dotąd nierozeznaną wiedzę w celu usprawnienia operacyjności.

Angażowanie specjalistów od analizy danych podczas doskonalenia procesów jest obecnie standardem większości branż. Absolwenci którzy podczas studiów rozwinęli te kompetencję są poszukiwani na wielu rynkach pracy. Studenci mają możliwość poszukiwania stażów w każdej branży gdzie eksploracja danych jest wspiera decyzyjność, najczęściej jest to przemysł wytwórczy, handlu detalicznym , służbie zdrowia, czy też automotive. Namawiamy do dołączenia do wydarzenia i samemu przekonania się jak dużo możliwości data mining otwiera dla chętnych na eksplorację tego obszaru umiejętności.

Pytania stawiane liderom – poznaj odpowiedzi

„Jak analizować oraz mierzyć procesy? Jak automatyzować takie analizy? Jak przekuć je na realne oszczędności oraz wydajniej działającą organizację?

Na te pytania uzyskacie Państwo odpowiedzi właśnie podczas Polish Process Mining Day 2022, którą współorganizujemy razem z 10 Senses. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej 10 Senses, Odkryj z nami potencjał swoich danych.

Nasze wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, online oraz w 100% poświęcone nowoczesnej analityce procesowej process mining. Podczas wydarzenia będziecie mieli Państwo unikalną szansę posłuchać czołowych ekspertów z Polski i ze świata, którzy podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniami z zakresu wdrażania process mining.

Rejestracja i dodatkowe informacje o Polish Process Mining Day 2022

Data: 20 kwietnia

Start: 10:00

W tym roku naszym keynote speakerem jest Erik-Jan van der Linden. Jest on jedną z najważniejszych osób-twórców rozwiązań process miningu. Jest również współzałożycielem firmy Process Gold (dzisiaj: UiPath Process Mining).

Dla wszystkich uczestników Polish Process Mining Day 2022 mamy również niespodziankę, którą podzielimy się podczas konferencji.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja są dostępne pod linkiem:

Link do rejestracji na wydarzenie

Serdecznie zapraszamy do udziału!”