Rekrutacja do programu Erasmus+ rusza!

21.03.2024
Na zdjęciu widoczne są trzy studentki. Studentki ustawione sa plecami do aparatu. Środkowa studentka ma szarą bluzę: together we rock the future. W tle zdjęcia widac plaże, morze i palmy.

21 marca 2024 @ 08:00 17:00

Rekrutacja do programu Erasmus+: wyjazdy na studia i praktyki w 2024/25

Dotyczy wyjazdów do krajów programu Erasmus+  na studia do uczelni przyjmujących, z którymi Wydział ma zawarte umowy o wymianie studentów lub na praktykę (oferty Koordynatorów lub samodzielnie znalezione miejsca praktyk).

Rekrutacja jest kierowana do studentów stopnia I i II studiów dziennych oraz studentów III st. ze Szkoły Doktorskiej. Nie dotyczy studentów 1 roku I stopnia oraz studiów podyplomowych.

Termin zakończenia rekrutacji do programu Erasmus+ do dnia 10.04.2024.

Aplikować można do uczelni do maksymalnie dwóch uczelni z podaniem kolejności preferencji.

Przed wybraniem uczelni studenci są zobowiązani do dokładnego przeczytania zasad na stronie CSM: http://www.erasmusplus.agh.edu.pl/erasmus-student/ samodzielnego upewnienia się, że w ofercie danej uczelni są prowadzone w języku angielskim przedmioty zbliżone do naszego programu studiów, weryfikacji terminu nominacji  w uczelni partnerskiej.

Praktyki

Instytucję – miejsce odbywania praktyk należy znaleźć we własnym zakresie.

Na etapie rekrutacji do zgłoszenia wymagane są:

Ankieta rekrutacyjna (na studia lub praktyki) – wypełniona (elektronicznie) i podpisana, według szablonu ze strony http://www.erasmusplus.agh.edu.pl/erasmus-student/dokumenty.

Certyfikat językowy (język angielski; opcjonalnie i dodatkowo: język kraju docelowego)

Dokumenty należy złożyć w Dziekanacie pokój 27 i 28 Budynek A-4.

Spotkanie informacyjne na Wydziale odbędzie się w dniu 25 marca o godz. 15.00 w sali 220 (aula JSW).

Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+

Dr hab. inż. Marek Borowski, prof. AGH