Święto Absolwentów AGH!

Na zdjęciu widoczna jest czarna czapka absolwenta z logo AGH. Czapka leży na murku w budynku A0.

27 października @ 08:00 17:00

Czy pamiętasz ten moment, kiedy z trudem wypowiadałeś słowo “magister”? Czy czujesz już nostalgię za czasami studiów? Jeżeli tak, mamy coś wyjątkowego – Święto Absolwentów AGH! To idealna okazja, by ponownie spotkać się z kolegami i koleżankami, a także władzami uczelni w jednym z najważniejszych dni w życiu każdego studenta.

Data: 18-11-2023 o godzinie 10

To nie tylko chwila, by świętować zdobyty tytuł i wspominać lata studiów, ale również wspaniała okazja do sieciowania i odświeżenia kontaktów. W programie przewidziane jest wręczenie pamiątkowych listów gratulacyjnych oraz wspólne zdjęcia, które będą piękną pamiątką na lata.

Zapisy

Jak się zapisać? Rejestracja jest prosta – wystarczy wybrać termin i godzinę przypisaną do Twojego wydziału. Pamiętaj, że każdy wydział ma swój własny, wyjątkowy czas na celebrację.

Link do formularza pozwalający na rejestracje na wydarzenie dedykowane naszemu wydziałowi: kliknij i zarejestruj się na wydarzenie.

Pamiętajcie o todze i birecie – te odświętne stroje Absolwentów dodadzą uroku temu dniu. Po części oficjalnej zapraszamy na wspólne zdjęcia i indywidualne sesje zdjęciowe. To czas, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile i podzielić się nimi z rodziną oraz przyjaciółmi.

Dołącz do nas w auli AGH w listopadzie i grudniu, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Czekamy na Ciebie!

Informacje organizacyjne

• Do udziału w uroczystości zapraszamy absolwentów II stopnia studiów stacjonarnych, którzy obronili prace magisterskie w roku 2023.
  • Każdy wydział ma przypisany konkretny termin i godzinę.
  • Absolwenci mogą rejestrować się tylko na termin i godzinę przypisaną do swojego wydziału.
  • Podczas uroczystości wręczane będą wyłącznie okolicznościowe listy gratulacyjne.
  • Każdy uczestnik wydarzenia wystąpi podczas uroczystości w todze i birecie – odświętnym stroju Absolwenta.
  • Po części oficjalnej przewidziane są wspólne zdjęcia na schodach w holu gmachu głównego oraz czas na indywidulane sesje zdjęciowe.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Centrum Komunikacji i Marketingu AGH
e-mail: absolwent(at)agh.edu.pl, tel. 12 617 46 91