Twoja Przyszłość, Twoje Zdrowie: Zadbaj o Siebie z AGH i Partnerami!

Na zdjęciu widoczny jest Dziekan WILiGZ prof Marek Cała oraz Studentka i Student. Wszyscy ubrani są w mundury górnicze. Dziekan ma w ręku suwmiarkę i kurze jajko. Poniżej napis:Biustowniczko, Mosznowładco. Darmowe badania USG 14 i 15 listopada.

30 października Cały dzień

Połączenie sił w trosce o przyszłość

Czas połączyć siły dla zdrowia i bezpieczeństwa! Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami, staje się miejscem, gdzie technologia, wiedza i troska o zdrowie łączą się w jedno. Firmy Keller oraz BrandSafway, z lokalnym przedstawicielem Hünnebeck Polska, dołączają w trosce o teraz oraz jutro młodych adeptów nauk technicznych.

Mosznowładcy – Twoje Klejnoty są Bezpieczne!

Kampania „Mosznowładcy” nie jest tylko słowami. To konkretne działania i realne korzyści. Mężczyźni w wieku 18-40 lat mogą każdego roku skorzystać z bezbolesnych i nieinwazyjnych badań USG jąder. Dzięki najwyższej klasy aparaturze od firmy Profimedical, diagnoza jest precyzyjna i wiarygodna.

Przez lata kampania pozwoliła przebadać ponad 25 000 mężczyzn, wykrywając 164 nowotwory. Każdy miesiąc ma znaczenie. Wczesna diagnoza to szansa na skuteczne leczenie i minimalizację konsekwencji dla zdrowia.

Biustowniczki – Dla Kobiet, które Zasługują na Troskę!

„Biustowniczki” to akcja skierowana do kobiet w wieku 18-35 lat. Rak piersi nie wybiera – każdego roku notujemy ponad 1000 zachorowań młodych kobiet w Polsce. Dlatego oferujemy badania przesiewowe, które pozwalają na wczesne wykrycie i monitorowanie nawet niezłośliwych zmian.

Miejsce Spotkania – AGH!

14 i 15 listopada, od 10 do 20, zapraszamy na teren Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH. W auli na drugim piętrze budynku A1 będziemy czekać, aby zaoferować Wam bezpłatne badania i profesjonalne konsultacje.

Rozwijaj Karierę z Keller i BrandSafway!

Nie zapominajmy o karierze! W strefie studenta, Keller i BrandSafway, z lokalnym przedstawicielem Hünnebeck Polska, prezentują swoje atrakcyjne oferty staży, praktyk i zatrudnienia. Odkryj, jak wygląda praca w międzynarodowych korporacjach i jakie możliwości rozwoju stoją przed Tobą otworem.

Dołącz do nas!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zadbaj o swoje zdrowie i przyszłość zawodową w jednym miejscu! AGH otwiera swoje drzwi – Twoja przyszłość czeka!

Badanie jest współorganizowane z Fundacją Kapitan Światełko, która już zrealizowała 10 edycji darmowych badań.

Strona Fundacji Kapitan Światełko : Fundacja Kapitan Światełko

Strona Mosznowładców: Mosznowładcy – robimy TO dla jaj