Wirtualny Dzień Otwarty AGH

Grafika w stylu komiks. Kobieta trzymająca w ręku probówkę oraz kolbę miarową z założoną maseczką w barwach AGH na ustach patrzy na mężczyzne trzymającego w ręce długopis i notatnik w barwach AGH. Na górze napis Wirtualny Dzień Otwarty AGH 2022.

22 kwietnia @ 09:30 13:00

Premierowa pora

W tym jednym dniu, cały kampus AGH trzyma kciuki za wybranych przedstawicieli swojej społeczności, którzy podczas transmisji wydarzenia Wirtualny Dzień Otwarty przybliżą nie tylko możliwości, jakie daje studiowanie na AGH. 22 kwietnia 2022 r. zapraszamy na tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się w godzinach 9:30-13:00 – niech czat wypełni się pytaniami o studia na WILGZ.

W transmisji uczestniczyć będzie rzesza widzów, którzy po raz pierwszy doświadczą uczelnianego klimatu, przywitajmy ich z otwartymi ramionami, okazując wsparcie na czacie wydarzenia. Najprawdopodobniej będą mieli masę pytań, na które tylko my jesteśmy w stanie odpowiedzieć.

WILGZ WDO

Kulminacją kilkumiesięcznych przygotowań jest transmisja wirtualnego spotkania z przedstawicielami wszystkich wydziałów AGH.

Społeczność WILGZ, podczas tego wydarzenia, będzie reprezentowana przez członków kadry oraz braci studenckiej. W głównej części programu przeprowadzony zostanie wywiad ze studentką naszego wydziału Natalią Warzyńską oraz przedstawicielem kadry dr hab. inż. Pawłem Bogaczem, prof. AGH, którzy podejmują się istotnego zadania.

Podczas kilkuminutowej rozmowy przybliżą widzom nas – WILGZ. Wydział, który tworzą ludzie realizujący śmiałą wizję. Kształtując przyszłość i przekraczając bariery, skupiający się na wymaganiach i zrozumieniu potrzeb środowiska, technologii oraz społeczeństwa. Wystąpienie w kluczowej części wydarzenia naszej kadry zaplanowane jest na godzinę 11:45, okażmy im wsparcie, pojawiając się online na w czacie transmisji.

W części poświęconej prezentacji studenckich kół naukowych również mamy swoich reprezentantów, którzy przybliżą efekty współpracy organizacji studenckich. Wszystkie nasze koła naukowe tworzone są przez wyjątkowe osoby, które dzięki połączeniu swoich wyrazistych pasji oraz marzeń z praktyczną wiedzą, potrafią redefiniować standardy tworząc zdumiewające rozwiązania.

Wydział zajmuje się kształceniem specjalistów z sześciu dziedzin: Budownictwo, Inżynieria Bezpieczeństwa, Inżynieria Górnicza, Inżynieria i Zarządzanie Procesami Przemysłowymi, Inżynieria Kształtowania Środowiska oraz Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych. Patrząc na dalsze sukcesy naszych absolwentów, zdecydowanie tworzymy społeczność ekspertów skoncentrowanych na kształceniu i kształtowaniu.

Dołącz do nas!

Wśród wielu zaplanowanych atrakcji wydarzenia znajdują się m.in.:

• spotkania z przedstawicielami wydziałów,
  • premiera wydziałowych filmów promocyjnych,
  • rozmowy z ekologami,
  • studenckie pomysły wspierające środowisko naturalne.

Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do nas w tym dniu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza społeczność może pomóc Ci odnieść sukces.

Wydarzenie będzie transmitowane na profilu AGH na Facebooku oraz na kanale uczelni na YouTube.