Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet WILiGZ życzy wszystkim Paniom wszystkiego dobrego, aby uśmiech rozpromienił Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane!

Wspomnienie

W dniu 16.03.2022 r. zmarł w wieku 86 lat Dr inż. Zenon Duda wieloletni Pracownik naszego Wydziału.

Beletrystyczne Gorące Bułeczki

Rozszerzamy ofertę biblioteki wydziałowej. Nowe pozycje pojawiają się co miesiąc. Wyobraź sobie świat bez książek. Byłoby to #miasto duchów. Bez nich wiedza przekształciłaby się w mit, bez znaczenia dla tych, którzy zapomnieli, jak czytać i pisać.

ETEIA – Wsparcie młodych przedsiębiorców

Rozwój przedsiębiorczości młodzieży to ważne zadanie dla przyszłości każdej gospodarki. Z artykułu dowiesz się, jakie praktyki budują nowe możliwości. Projekt ma na celu rozwój przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, promocję praktyk budujących nowe możliwości oraz wzmocnienie przedsiębiorczości w społeczeństwie.

TimeKeepers 2.0 – zarządzaj efektywnie czasem

Projekt TimeKeepers 2.0 jest kontynuacją projektu prowadzonego w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Projekt powstał w 2020 roku, jako odpowiedź na problem społeczny, jakim jest organizacja swojego czasu zwana także zarządzaniem czasem.