DigiRescueMe – spotkanie konsorcjantów

W dniach 16-18 listopada 2022 odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie organizowane w ramach realizacji edukacyjnego projektu międzynarodowego DigiRescueMe. Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, akcja KA220-VET - Cooperation partnerships in vocational education and training.

AGH dla jaj – badania Mosznowładców

Listopadowy wąs ma znaczenie, jest symbolem fundacji wspierających świadomość męskiego zdrowia. W trakcie tego miesiąca rzucane jest światło na profilaktykę związaną z rakiem jądra. 16 listopada w godzinach 10-18, w budynku A1 organizujemy darmowe badania dla Uczelnianej społeczności.

AGH rozmawia – The Presja Mosznowładców

Każdego roku na polskich drogach ginie blisko 3000 osób, a ponad 5200 odbiera sobie życie. 85% to mężczyźni. Porozmawiajmy o tym. O zdrowiu, nie tylko tym fizycznym. 17 listopada o 18:00 zapraszamy na panel dyskusyjny.

Świąteczne nowości w bibliotece

W tym miesiącu polecamy kolejną porcję literatury, dotyczącą zagadnień nauczanych na naszym wydziale. Proponujemy tytuły dotyczące nanomateriałów, polimerów, mikroplastików, magnetometrii, eutrofizacji antropogenicznej czy wierceń. Znajdzie się też coś dla kierunku Budownictwo – tym razem sieci i instalacje gazowe oraz jedna pozycja z zakresu BIM.