Relacja z 2nd Pilot School EnAct-SDGs

W dniach 21 – 23 września 2021 r. odbyły się warsztaty 2nd Pilot School EnAct SDGs. W wydarzeniu wzięli udział studenci z Polski (z Wydziału ILiGZ AGH), Grecji, Słowacji, Włoch i Chile. Choć pierwotnie szkolenia miały odbywać się w Krakowie, z uwagi na sytuację, wszystkie warsztaty przeprowadzono w formie zdalnej.  Praktyczne seminarium dotyczyło innowacji i przedsiębiorczości w branży

Bańkowe zakończenie roku -podsumowanie

Bańkowe zakończenie roku akademickiego 2020/2021. Sprawdźcie co się na nim działo. Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w Galerii. Zachęcamy również do obejrzenia reportażu.

AGH For.Rest

AGH For.Rest czyli cykliczna akcja sadzenia drzew będąca częścią inaguracji nowego roku akademickiego.

Dołącz do KN „Kliwent”

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z branżą HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning)? Poszukujesz miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje pasje i kompetencje związane z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem, pompami ciepła, instalacjami sanitarnymi, odnawialnymi źródłami energii?

Rozwój współpracy WILiGZ

Władze WILiGZ pragną poinformować o podpisaniu nowej umowy o współpracy z firmą Dräger Polska Sp. z o.o. Jednym z kluczowych elementów współpracy jest utworzenie specjalności na Studiach Podyplomowych „Bezpieczeństwo i higiena pracy" o profilu „Bezpieczeństwo w Przemyśle", pod technicznym patronatem Dräger Polska Sp. z o.o.

Rekrutacja SKNZ

SKNZ zaprasza wszystkich chętnych 26 października 2021, o godzinie 20:00 na spotkanie rekrutacyjne które odbędzie się w sali 303 budynku A1.

Erasmus+

Informacje dotyczące aktualnego naboru do programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/22, semestr letni.

AGH For.Rest I edycja

For.Rest miała miejsce na terenie miasta Krakowa w ramach inauguracji roku akademickiego 2021/2022. Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego więc wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zorganizowaliśmy zalesianie wspierając tym samym dążenie do równowagi ekologicznej w środowisku miejskim.

Leanathon

Zapraszamy wszystkich do udziału w drugiej edycji Leanathonu.