Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra inż. Marcina Migzy

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza wszystkich zainteresowanych na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgra inż. Marcina Migzy, która odbędzie się na WILiGZ w dniu 27.10.2022 roku, o godzinie 12:00, w budynku A-1 sala 220 (Aula JSW).

Bal WILiGZ 2022

Bal WILiGZ 2022, który odbył się 05.11.2022 r., w krakowskim Hotelu Swing, przeszedł już do historii. Wzięło w nim udział blisko 200 osób.

Czytaj

KN „Kliwent” twórz z nami „dobry klimat”

Działalność w Kole Naukowym „Kliwent” pozwala poszerzyć wiedzę w zakresie projektowania systemów wentylacji i klimatyzacji, zarówno dla obiektów przemysłowych, jak i użyteczności publicznej. Członkowie stale nawiązują i poszerzają znajomość z firmami działającymi w branży HVAC.

Rekrutacja do Studenckiego Koła Naukowego Ekospirit

Studenckie Koła Naukowe są doskonałym miejscem rozwoju dla studentów, którzy pogłębiając swoją wiedzę teoretyczną, równocześnie chcą rozwijać swoje pasje, umiejętności praktyczne i więzi społeczne. Dołącz do Ekospirit!

GORĄCE BUŁECZKI – Listopadowe nowości

Kolejna porcja nowych książek w naszej Bibliotece. Jak co miesiąc polecamy nową porcję literatury z interesujących Was tematów. W listopadzie możecie znaleźć w naszej ofercie zarówno książki z tematyki górniczej,  jak też na inne tematy pokrewne.

DigiRescueMe – spotkanie konsorcjantów

W dniach 16-18 listopada 2022 odbyło się drugie międzynarodowe spotkanie organizowane w ramach realizacji edukacyjnego projektu międzynarodowego DigiRescueMe. Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, akcja KA220-VET - Cooperation partnerships in vocational education and training.

AGH dla jaj – badania Mosznowładców

Listopadowy wąs ma znaczenie, jest symbolem fundacji wspierających świadomość męskiego zdrowia. W trakcie tego miesiąca rzucane jest światło na profilaktykę związaną z rakiem jądra. 16 listopada w godzinach 10-18, w budynku A1 organizujemy darmowe badania dla Uczelnianej społeczności.

AGH rozmawia – The Presja Mosznowładców

Każdego roku na polskich drogach ginie blisko 3000 osób, a ponad 5200 odbiera sobie życie. 85% to mężczyźni. Porozmawiajmy o tym. O zdrowiu, nie tylko tym fizycznym. 17 listopada o 18:00 zapraszamy na panel dyskusyjny.