Chill &Grill z WILiGZ!

Grill z WILiGZ - Najlepsze Wydarzenie Grillowe w Miasteczku Studenckim AGH już w środę (31 maja 2023) o godzinie 17:00! Zabierz bliskich i przyjdź!

Wspólnie dla rozwoju kadry BHP

W ramach odbywających się dnia 1 czerwca 2023 roku uroczystych obchodów 30-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Prof. Marek Cała podpisał umowę o współpracy pomiędzy krakowskim oddziałem Stowarzyszenia a Wydziałem.

Kalendarz Etapów Rekrutacji na studia

Dowiedz się, jakie są terminy naboru, procedury aplikacyjne i wymagania kwalifikacyjne. AGH oferuje unikalne możliwości rozwoju. Dołącz do społeczności AGH i zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie technologii

Rewitalizacja w praktyce: wykłady na terenie Parku Zakrzówek

Rewitalizacja jest jednym z najbardziej interdyscyplinarnych działań, łączy wiele zagadnień zarówno technicznych, jak i społecznych. Co za tym idzie bywa trudna, ale za to ciekawa. Przykładem jest krakowski Kamieniołom Zakrzówek, który dopiero po 30 latach od zakończenia eksploatacji doczekał się rewitalizacji.