Rajd Ceglaka 2022 – I edycja Wydziałowego Rajdu

Kto lepiej niż Wydziałowa Rada Samorządu Studentów WILGZ wie jak zorganizować Rajd dla Stdentów WILGZ? Na to pytanie odpowiedź przygotowali dla nas koordynatorzy studenckiego rajdu. Poznajcie wydarzenie które miało swoją inauguracyjną edycję w roku akademickim 2021/2022.

VIII edycja Kliwent Event

Jak co roku, Koło Naukowe „Kliwent” organizuje kultowe wydarzenie „Kliwent Event”, przeznaczone dla Studentów i Firm, działających w branży HVAC. W tym roku możecie w nim brać udział stacjonarnie lub wirtualnie.

Multitasking GroMar – WILGZ to rozwój doświadczenia zawodowego podczas studiów

Kluczem do sukcesu jest edukacja. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie szkolnictwa średniego i zawodowego w Polsce. Społeczność WILGZ współtworzy cyfrowe materiały dydaktyczne w projekcie prowadzonym przez naszego partnera, firmę GroMar - „Stworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego dla branż: górniczo-wiertniczej i metalurgicznej”.

Wakacyjny ‘Brain fit’

Biblioteka Wydziałowa przygotowała porcję nowych tytułów abyśmy wszyscy mogli utrzymać wakacyjny ‘Brain fit’. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biblioteki oraz jej godzinami funkcjonowania.

ETEiA wspiera młode talenty

Kultywujemy przedsiębiorczość w przyszłych ‘pokoleniach kreatorów zmian’. Wspieramy studentów na ich drodze do innowacyjności. Projekt ETEiA daje właśnie takie szanse. Zobacz również nowe możoiwości związane z mikroprojektami w ramach ETEiA.

#KrakowskieKierunki Studiów WILGZ AGH – Rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia I stopnia, do wyboru na WILGZ jest sześć najlepszych kierunków studiów technicznych. Początek lipca to czas publikacji wyników matur, zdający z niecierpliwością czekają by poznać wyniki. Jeśli do tej pory nie wybraliście jeszcze kierunku studiów, na który chcecie iść, teraz nadeszła na to pora – pomożemy w wyborze.