VIII edycja Kliwent Event

Jak co roku, Koło Naukowe „Kliwent” organizuje kultowe wydarzenie „Kliwent Event”, przeznaczone dla Studentów i Firm, działających w branży HVAC. W tym roku możecie w nim brać udział stacjonarnie lub wirtualnie.

Multitasking GroMar – WILGZ to rozwój doświadczenia zawodowego podczas studiów

Kluczem do sukcesu jest edukacja. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie szkolnictwa średniego i zawodowego w Polsce. Społeczność WILGZ współtworzy cyfrowe materiały dydaktyczne w projekcie prowadzonym przez naszego partnera, firmę GroMar - „Stworzenie e-materiałów do kształcenia zawodowego dla branż: górniczo-wiertniczej i metalurgicznej”.

Wakacyjny ‘Brain fit’

Biblioteka Wydziałowa przygotowała porcję nowych tytułów abyśmy wszyscy mogli utrzymać wakacyjny ‘Brain fit’. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biblioteki oraz jej godzinami funkcjonowania.

ETEiA wspiera młode talenty

Kultywujemy przedsiębiorczość w przyszłych ‘pokoleniach kreatorów zmian’. Wspieramy studentów na ich drodze do innowacyjności. Projekt ETEiA daje właśnie takie szanse. Zobacz również nowe możoiwości związane z mikroprojektami w ramach ETEiA.

#KrakowskieKierunki Studiów WILGZ AGH – Rekrutacja

Trwa rekrutacja na studia I stopnia, do wyboru na WILGZ jest sześć najlepszych kierunków studiów technicznych. Początek lipca to czas publikacji wyników matur, zdający z niecierpliwością czekają by poznać wyniki. Jeśli do tej pory nie wybraliście jeszcze kierunku studiów, na który chcecie iść, teraz nadeszła na to pora – pomożemy w wyborze.

Czytaj

Nie słuchajcie sceptyków! – relacja z wyjazdu terenowego studentów RTZ do Niemiec

Nie słuchajcie sceptyków! Takie właśnie słowa skierowane zostały do nas na jednym pierwszym odwiedzanych obiektów poprzemysłowych w niemieckim Zagłębiu Ruhry – Hucie Phoenix West w Dortmundzie. Podczas tygodniowych praktyk Studenci kierunku Rewitalizacja Terenów Zdegradowanych, wszystkich roczników, mieli okazję zapoznać się z niemieckimi wdrożeniami rewitalizacji, których realizacji towarzyszyła wizja, odwaga, innowacyjność, rozmach i dobra organizacja.