Czcionka
Kontrast

Chill &Grill z WILiGZ!

Grill z WILiGZ - Najlepsze Wydarzenie Grillowe w Miasteczku Studenckim AGH już w środę (31 maja 2023) o godzinie 17:00! Zabierz bliskich i przyjdź!

Czytaj

Wspólnie dla rozwoju kadry BHP

W ramach odbywających się dnia 1 czerwca 2023 roku uroczystych obchodów 30-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie, Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Prof. Marek Cała podpisał umowę o współpracy pomiędzy krakowskim oddziałem Stowarzyszenia a Wydziałem.

Czytaj

Kalendarz Etapów Rekrutacji na studia

Dowiedz się, jakie są terminy naboru, procedury aplikacyjne i wymagania kwalifikacyjne. AGH oferuje unikalne możliwości rozwoju. Dołącz do społeczności AGH i zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie technologii

Czytaj

Rewitalizacja w praktyce: wykłady na terenie Parku Zakrzówek

Rewitalizacja jest jednym z najbardziej interdyscyplinarnych działań, łączy wiele zagadnień zarówno technicznych, jak i społecznych. Co za tym idzie bywa trudna, ale za to ciekawa. Przykładem jest krakowski Kamieniołom Zakrzówek, który dopiero po 30 latach od zakończenia eksploatacji doczekał się rewitalizacji.

Czytaj

7 lipca poznamy wyniki matur 2023!

Matura 2022 zakończona, wyniki ogłoszone zostaną siódmego lipca - napięcie wzrosło. Nadszedł czas na wybór kierunku studiów. Oferty na Wydziale Inżynierii Lądowej czekają!

Czytaj

Wakacyjne Gorące Bułeczki

W miesiącu lipcu proponujemy naszym czytelnikom przede wszystkim monografię powstałą na naszym Wydziale. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj
This site is registered on wpml.org as a development site.