Look us UP, to dzień WILiGZ!

Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami zaprasza całą swoją społeczność akademicką na Dzień WILiGZ, który odbędzie się 26.05.2022 od godziny 11.00 na terenie Forum Przestrzenie.

Wspomnienie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 maja 2022 roku zmarł Stanisław Kuc, Kierownik laboratoriów , wieloletni pracownik byłego Instytutu Przeróbki i Wykorzystania Surowców Mineralnych Wydziału Górniczego

Opowiedzmy sobie o sobie

Jesteśmy zespołem pełnych pasji i oddanych członków społeczności AGH, którzy są zaangażowani w tworzenie środowiska integracyjnego i przyjaznego dla wszystkich. Chcemy się lepiej poznać, opowiedzieć jacy jesteśmy i jakie możliwości stwarzamy dla innych – studentów oraz pracowników. Rozpoczynamy serię spotkań „Opowiedzmy sobie o sobie” żeby móc się jeszcze lepiej poznać.